برای وقت خود ارزش قائل شوید!

اینجا جای درستی است برای صحبت با یک مشاور کنکور متخصص و با تجربه، برای رسید هرچه بهتر و سریع‌تر به هدف شما.

مشاوران مجموعه استاد یوسفی در کنار شما هستند تا با توجه به سال‌ها تجربه در دانشگاه‌ها، تدریس، نویسندگی کتب ارزشمند علمی و ارتباط با دانشجویان مختلف، دید وسیعی در رابطه با مسیر درست تا کنکور به شما ارائه دهند.

خود را بشناسید و از یک مشاور مورد اعتماد کمک بگیرید

به یاد داشته باشید که هر فردی دارای نقاط قوت، چالش‌ها، مهارت‌ها، علایق و آرزوهایی است. ما در مجموعه استاد یوسفی به شما کمک میکنیم تا نقاط قوت و چالش‌های خود را ارزیابی کنید، مهارت‌های خود را تقویت کنید، روش‌های مطالعه درست را پیش ببرید و به سمت دانشگاه و رتبه هدف خود پیش بروید.

در طول مدتی که در مجموعه استاد یوسفی هستید می‌توانید از انبوهی از تجربیات و مشاوره اساتید، کارکنان و دانشجویان استفاده کنید تا به شما در شفاف سازی و دستیابی به اهدافتان کمک کند.

مشاور تحصیلی شما یکی از افراد با تجربه در محیط آموزش، دانشگاه، تدریس و … است که به شما در توسعه برنامه‌ریزی تحصیلی مفید، روش‌های صحیح مطالعه و پیش‌برد دروس، ایجاد اهداف واقع‌بینانه و به دست آوردن درک روشنی از مسیر کنکور کمک می‌کند.

ما اینجاییم که تا انتهای مسیر همراه شما باشیم، در کنار هم تجربه کنیم، بیاموزیم و رتبه برتر شویم.

مجموعه آموزش کنکور استاد یوسفی
مجموعه تخصصی کنکور کامپیوتر استاد یوسفی

برای دریافت مشاوه رایگان کنکور با شماره‌های 88922915-021| 88809039-021 تماس بگیرید و یا به تلگرام مجموعه به شماره: 09384361587 پیام بدهید.

برای مشاهده دوره‌های آموزش و تست کنکور کامپیوتر مجموعه استاد یوسفی کلیک کنید.