ثبت نام کلاس های آنلاین آمادگی کنکور کارشناسی ارشد 1404 رشته مهندسی کامپیوتر و آی تی با همکاری گروه آموزشی استاد یوسفی(موسسه آموزش عالی مهستان) و موسسه آموزش عالی ماهان، با تدریس برترین اساتید کامپیوتر کشور آغاز شد.

برنامه کلاس های کنکور ارشد کامپیوتر 1404

مجموعه استاد یوسفی با بیش از 25 سال سابقه درخشان، ارائه دهنده دوره‌های آموزش و نکته و تست کنکور ارشد کامپیوتر و کنکور دکتری کامپیوتر می‌باشد. این مجموعه از گذشته تا حال جایگاه برترین مجموعه در آموزش و همچنین پرورش رتبه‌های برتر کنکور ارشد و کنکور دکتری مهندسی کامپیوتر، مهندسی آی تی و علوم کامپیوتر را در بهترین دانشگاه‌های ایران از آن خود کرده است.

نکاتی در رابطه با دوره‌های مجموعه آموزشی استاد یوسفی:

  • اگر اینجا هستید، یعنی 1 قدم به رتبه یک رقمی شدن نزدیک‌تر شده‌اید.
  • در صورت شرکت در کلاس‌های آموزش و نکته و تست کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر استاد یوسفی، نیازی به تهیه کتاب، جزوه، ویدئو و یا دوره دیگری ندارید.
  • در طول دوره مطالعه تا کنکور، هر دو هفته یک آزمون آزمایشی + 4 آزمون کشوری برگزار خواهد شد تا هر چه بیشتر و بهتر با نحوه تست‌زنی و سوالات احتمالی کنکور کامپیوتر آشنا شوید.
  • بسته مشاوره برای شما ارائه می‌شود تا در طول مطالعه و تا زمان رسیدن کنکور، مشاوران و اساتید برجسته ما به‌صورت همپا در کنار شما باشند.
  • ما اینجاییم که تا انتهای مسیر همراه شما باشیم، در کنارهم تجربه کنیم، بیاموزیم و رتبه برتر شویم.
  • برای مشاوره رایگان کنکور با شماره‌ 8506-021 تماس بگیرید یا به تلگرام مجموعه به شماره: 09384361587 پیام بدهید.(کلیک کنید)

لیست برنامه کلاس های آنلاین کنکور ارشد کامپیوتر 1404

برنامه کلاس های کنکور ارشد کامپیوتر استاد یوسفی

برای دریافت مشاوره رایگان کنکور فرم بالا را پرکنید، کارشناسان ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت. همچنین می‌توانید با شماره‌ 8506-021 تماس بگیرید و یا به تلگرام مجموعه به شماره: 09384361587 پیام بدهید.