آزمون دکتری سراسری هرساله برای سنجش داوطلبانی که متقاضی شرکت در مقطع دکتری هستند برگزار می‌شود تا کسانی که موفق به کسب رتبه لازم شده‌اند بتوانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. با توجه به اینکه ظرفیت رشته های معرفی شده بسیار پایین است و علاوه بر این رقابت در کنکور دکتری بالاست، انتخاب رشته به موقع و درست می‌تواند مرحله‌ای سرنوشت‌ساز برای داوطلبان باشد.

مشاوره انتخاب رشته کنکور دکتری کامپیوتر 1402
مشاوره انتخاب رشته و مصاحبه کنکور دکتری کامپیوتر 1402

انتخاب رشته و مصاحبه کنکور دکتری کامپیوتر 1402 مجموعه آموزشی استاد یوسفی

انتخاب رشته دکتری با توجه به رقابت بالا و ظرفیت کم دانشگاه‌ها بسیار مهم است و انتخاب رشته نامناسب و اشتبار به راحتی می‌تواند باعث عدم قبولی داوطلب شود، با توجه به اهمیت این امر حتما از مشاوری متخصص و کاربلد در این زمینه راهنمایی بگیرید.

بعد از انتخاب رشته، مهمترین بخش مصاحبه است که اهمیت بسیار بالایی دارد. تمامی داوطلبانی که در آزمون دکتری 1402 موفق به کسب حدنصاب قبولی دعوت به مصاحبه شدند، باید جهت شرکت در جلسه مصاحبه دکتری 1402 خود آماده بشوند. نحوه مصاحبه دکتری اهمیت بالایی دارد زیرا کسب امتیاز کافی در جلسه مصاحبه به داوطلب کمک می‌کند که در انتخاب‌های مورد علاقه خود پذیرفته شود.

همه ما نسبت به پذیرش در آزمون دکتری و انتخاب رشته صحیح آگاهی داریم، اما این را هم باید به‌یاد داشته باشیم که در آخر مصاحبه قوی و دانستن عوامل موفقیت در مصاحبه آزمون دکتری راه ورود به رشته مورد علاقه ماست. عوامل موفقیت در مصاحبه دکتری: آمادگی قبل از مصاحبه، راهکار‌های آمادگی بهتر و رویارویی با اساتید، سوالات احتمالی مصاحبه و همچنین مدارک مورد نیاز مصاحبه دکتری هستند که ما تمامی این مراحل را همراه شما هستیم تا علاوه‌بر انتخاب رشته تخصصی، مصاحبه فوق‌العاده‌ای هم پیشت سر بگذارید.

برای رزرو وقت مشاوره و مصاحبه کنکور دکتری کامپیوتر 1402 فرم زیر را پر کنید:(همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند)

زمان انتخاب رشته آزمون دکتری 1402 از تاریخ 29 فروردین تا تاریخ 2 اردیهشت ماه 1402 می‌باشد.

مجموعه آموزشی استاد یوسفی با سابقه درخشان فعالیت در حوزه کنکور ارشد و کنکور دکتری کامپیوتر همراه شماست تا انتخاب رشته‌ای صحیح، همراه با مشاوران کاربلد داشته باشید. همچنین برای آمادگی در مصاحبه دکتری می‌توانید از تخصص مشاوران ما استفاده کنید.

شرایط انتخاب رشته آزمون دکتری 1402

  1. با اینکه ثبت‌نام آزمون دکتری و ثبت‌نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد به صورت مشترک برگزار می‌شود، با این حال بعد از اعلام نتیجه اولیه آزمون دکتری دانشجویانی که مجاز به انتخاب رشته برای هر دو دانشگاه باشند، برای انتخاب رشته باید به صورت جدا فرم انتخاب رشته دکتری سراسری و دکتری دانشگاه آزاد را تکمیل نمایند.
  2. انتخاب رشته دکتری برای افرادی امکان‌پذیر است که: در آزمون دکتری ثبت‌نام کرده‌اند، کارت ورود به جلسه آزمون دکتری را دریافت کرده‌اند و در کارنامه آزمون مجاز به انتخاب رشته شده‌اند.
  3. داوطلبان قبل از آغاز انتخاب رشته دکتری، باید دفترچه راهنمای انتخاب رشته را که از سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود را مطالعه کنند.

برای راهنمایی و یا دریافت مشاوره با شماره‌های 88922915-021| 88809039-021 تماس بگیرید و یا به تلگرام مجموعه به شماره: 09384361587 پیام بدهید.

همچنین برای مشاهده ویدئوهای آموزش و تست مجموعه استاد یوسفی و قبولی در کنکور ارشد کامپیوتر و کنکور دکتری کامپیوتر کلیک کنید.