مجموعه استاد یوسفی با بیش از 25 سال سابقه درخشان، ارائه دهنده دوره‌های آموزش و نکته و تست کنکور ارشد کامپیوتر و کنکور دکتری کامپیوتر می‌باشد که جایگاه برترین مجموعه در آموزش و همچنین پرورش رتبه‌های برتر در بهترین دانشگاه‌های ایران را همیشه از آن خود کرده است.

همه چیز درباره کنکور دکتری کامپیوتر 1403 

ثبت نام کلاس های آنلاین آمادگی کنکور دکتری کامپیوتر 1403 با همکاری گروه آموزشی استاد یوسفی(موسسه آموزش عالی مهستان) و موسسه آموزش عالی ماهان، با تدریس برترین اساتید کامپیوتر کشور آغاز شد.

مجموعه استاد یوسفی ارائه دهنده دوره‌های آموزش و نکته و تست کنکور ارشد کامپیوتر و کنکور دکتری کامپیوتر می‌باشد. این مجموعه از گذشته تا حال جایگاه برترین مجموعه در آموزش و همچنین پرورش رتبه‌های برتر کنکور ارشد و کنکور دکتری مهندسی کامپیوتر، مهندسی آی تی و علوم کامپیوتر را در بهترین دانشگاه‌های ایران از آن خود کرده است.

اگر متقاضی شرکت در کنکور دکتری کامپیوتر هستید، این مطالب برای شماست!

مواردی که در این ویدئو به آن پرداخته شده است:

 • یک اتفاق مثبت در کنکور دکتری 1403
 • دفترچه‌های کنکور دکتری 1403 به چه صورت است؟
 • گرایش های کنکور دکتری کامپیوتر
 • منابع مورد نیاز برای مطالعه و کسب رتبه 1 رقمی در کنکور دکتری کامپیوتر
 • دروس تاثیرگزار در کنکور دکتری کامپیوتر
 • روش مطالعه ویدئوهای نکته و تست
 • گرایش نرم افزار و الگوریتم در کنکور دکتری کامپیوتر
 • گرایش الگوریتم و محاسبات در کنکور دکتری کامپیوتر
 • گرایش علوم شناختی، علوم اعصاب شناختی در کنکور دکتری کامپیوتر
 • گرایش هوش مصنوعی در کنکور دکتری کامپیوتر
 • گرایش معماری کامپیوتر در کنکور دکتری کامپیوتر
 • گرایش شبکه و رایانش در کنکور دکتری کامپیوتر
 • توضیحات کنکور دکتری مهندسی فناوری اطلاعات
 • توضیحات کنکور دکتری علوم کامپیوتر و بیوانفورماتیک

در این ویدئو خیلی کوتاه و سریع، اما مفید به کنکور دکتری 1403 میپردازیم!

یکی از خوبی‌های کنکور دکتری این است که فقط با 2 ماه مطالعه موثر میتوانید به رتبه 1 رقمی برسید. یادتان باشد 50 درصد قبولی شما بسته به رتبه کنکور است، و اگر رتبه خوبی کسب کنید، در واقع یک گام بزرگ در جهت قبولی برداشته اید.

گام بعدی شما مصاحبه است، که در مرحله‌ی مصاحبه نیز ما همراه شما هستیم و با اساتید با تجربه مجموعه به شما در روند شرکت و قبولی در مصاحبه دکتری کمک میکنیم. پس در حال حاضر، ویدئو را به صورت کامل مشاهده کنید و به موارد گفته شده عمل کنید.

در کنکور دکتری 1403 یک اتفاق مثبت افتاده: اینکه همه گرایش های مهندسی کامپیوتر یک آزمون میدهند. به این صورت که شما کد 2354 را ثبت نام میکنید و سرجلسه کنکور به شما دو دفترچه میدهند.

 • یک دفترچه تخصصی
 • یک دفترچه عمومی

دفترچه عمومی شامل دروس: استعداد تحصیلی و زبان انگلیسی با ضریب 1 میباشد که در تمام گرایش ها مشترک است و تاثیر خیلی زیادی در قبولی و رتبه ندارد(نه اینکه هیچ تاثیری نداشته باشد، تاثیر کمی دارد و ضریب 4 ها اولویت بیشتری دارند.) اما با توجه به اینکه دفترچه‌ها به صورت جداگانه هستند، خوب هست که این دو درس خوانده شوند.

برای مشاهده ویدئوهای آموزش و نکته و تست کنکور دکتری کامپیوتر کلیک کنید.

پس، شما کنکور دکتری مهندسی کامپیوتر ثبت نام میکنید و بعد که انتخاب رشته مجاز شدید، این امکان را دارید که تمام رشته‌های نرم افزار و الگوریتم، الگوریتم و محاسبه، علوم شناختی و علوم اعصاب، هوش مصنوعی، معماری کامپیوتر و شبکه و رایانش را انتخاب رشته کنبد.

از این نظر شبیه کنکور ارشد است!

اما به این نکته توجه داشته باشید که دروس در گرایش‌های مختلف متفاوت هستند و به عنوان مثال، کسی که برای گرایش نرم افزار تلاش می‌کند، احتمالا در سایر گرایش‌ها رتبه خوبی کسب نمی‌کند مگر اینکه زمان کافی داشته باشد و تمام دروس گرایش‌های مختلف را مطالعه کند.

کنکور دکتری کامپیوتر 1403- مجموعه آموزشی استاد یوسفیکنکور دکتری علوم کامپیوتر و بیوانفورماتیک 1403- مجموعه آموزشی استاد یوسفی

کنکور دکتری مهندسی فناوری اطلاعات 1403 - مجموعه استاد یوسفی

مهندسی کامپیوتر در کنکور دکتری کامپیوتر 1403

کنکور مهندسی کامپیوتر از نظر دروس تغییری نسبت به سال قبل نداشته است و به صورت است که یک دفترچه تخصصی داده میشود و در آن دفترچه تمام دروس شامل: ساختمان داده و طراحی الگوریتم، مدارمنطقی، معماری کامپیوتر، سیستم عامل پیشرفته، پایگاه داده پیشرفته، شناسایی الگو و یادگیریی ماشین شبکه های پیشرفته، معماری پیشرفته، VLSLپیشرفت، استعداد تحصیلی و زبان انگلیسی موجود است. اما همه این دروس، برای همه گرایش‌ها ضریب ندارد.

به عنوان مثال: برای قبولی در گرایش اول که نرم افزار و الگوریتم است و گرایش دوم که الگوریتم و محاسبات است کدضریب 1 و دروس یکسانی دارند و برای قبولی در این گرایش ها فقط باید دروس ساختمان داده و طراحی الگوریتم، سیستم عامل پیشرفته، پایگاه داده پیشرفته، استعداد تحصیلی و زبان انگلیسی مطالعه شود.

برای مشاهده توضیحات کامل سایر گرایش های کنکور دکتری کامپیوتر 1403، ویدئو را تا انتها مشاهده کنید.

ما اینجاییم که تا انتهای مسیر همراه شما باشیم، در کنارهم تجربه کنیم، بیاموزیم و رتبه برتر شویم

ما اینجاییم که تا انتهای مسیر همراه شما باشیم، در کنارهم تجربه کنیم، بیاموزیم و رتبه برتر شویم.

اگر سوالی دارید یا نیاز به مشاوره رایگان کنکور دارید با شماره‌ 8506-021 تماس بگیرید یا به تلگرام مجموعه به شماره: 09384361587 پیام بدهید.