جمله “ما اینجاییم که تا انتهای مسیر همراه شما باشیم، در کنارهم تجربه کنیم، بیاموزیم و رتبه برتر شویم.” رسالت ماست در مجموعه استاد یوسفی.

از همان لحظه ابتدایی که تصمیم می‌گیرید در کنکور کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکتری شرکت کنید ما همراه شماییم، فقط کافیست به ما پیام بدهید و یا تماس بگیرید تا اولین جلسه مشاره شما به صورت رایگان با استاد یوسفی ست شود و طبق هدفی که دارید، سابقه تحصیلی و … برنامه و مسیر تحصیلی و کنکوری شما شکل بگیرد.

تا انتهای مسیر همراه شما هستیم، با مشاوره‌های هفتگی(با استاد یوسفی)، برنامه‌ریزی درسی(که توسط استاد یوسفی انجام می‌شود)، کلاس‌های آفلاین و آنلاین آموزش جهت یادگیری کامل دروس و همچنین کلاس‌های آفلاین و آنلاین نکته‌و تست با حل تمامی تست‌های کنکور سال‌های گذشته و نمونه سوالات مهم و تست‌های احتمالی کنکور.

همچنین برگزاری آزمون‌های آزمایشی به صورت هر دو هفته یکبار تا روز کنکور جهت آمادگی هرچه بیشتر شما.

ما در مجموعه استاد یوسفی در کناهم تجربه میکنیم، می‌آموزیم، رفع اشکال می‌کنیم، آزمون و خطا می‌کنیم و در نهایت رتبه برتر می‌شویم.

همین حالا برای مشاوره رایگان با استاد یوسفی تماس بگیرید و هر سوالی دارید از ما بپرسید.

(اگر قصد شرکت در هر یک از کنکورهای کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکتری را دارید به تلگرام مجموعه به شماره: 09384361587 پیام بدهید و یا با شماره‌های 88922915-021 و 88809039-021 تماس بگیرید.)